ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2022-2023

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 

ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ

/Δ2

ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Α1

 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Α2

ΚΕΣΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Β

ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Γ1

ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Γ2

ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

Δ1

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

Ε1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 Ε2

ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

 ΣΤ1

ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 ΔΑΣΚΑΛΟΣ

ΣΤ2

ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 ΔΑΣΚΑΛΟΣ

 ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Α1,Α2,Ε1,Ε2,

Δ1,Δ2, ΟΛ

ΣΑΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Γ1,Γ2, ΣΤ1,ΣΤ2, Β, ΟΛ

ΚΑΚΑΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Γ1, Γ2, Δ1, Δ2 

ΣΤ1,ΣΤ2, ΟΛ

ΠΑΤΣΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α1,Α2,Β,

Ε1,Ε2

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Τ.Π.Ε.

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

Ε', ΣΤ' 

ΣΥΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

Ε',ΣΤ’

ΤΣΙΜΗΤΡΗ ΞΑΝΘΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΤΡΥΓΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΓΙΑΡΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

       ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΚΑΡΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΒΠ

 

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

 

ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ

 
      ΜΠΑΚΙΡΤΣΗ         ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ

 
     ΖΟΥΓΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2021-2022

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ

/Δ1

ΚΕΣΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Α

 ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Β1

ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Β2

ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Γ1

ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Γ2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

Δ2

ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

Ε1

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 Ε2

ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 ΣΤ1

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

ΣΤ2

ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 ΔΑΣΚΑΛΟΣ

 ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΒΟΜΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΠΙΡΠΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Α1,Α2,Ε1,Ε2,

ΣΤ1,ΣΤ2, ΟΛ

ΣΑΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Γ1,Γ2, Δ1,Δ2, Β1,Β2,ΟΛ

ΚΑΚΑΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Γ1, Γ2, Δ1, Δ2 

ΣΤ1,ΣΤ2, ΟΛ

ΣΙΣΚΟΥ ΟΛΓΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α,Β1,Β2,

Ε1,Ε2, ΟΛ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Τ.Π.Ε.

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ - ΑΝΤΖΕΛΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

Ε', ΣΤ' 

ΣΥΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

Ε'

ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δ1,Δ2,

ΣΤ1,ΣΤ2

ΓΚΟΥΡΜΠΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Α, Β1,Β2,

Γ1,Γ2,Ε1,Ε2

ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΠΑΠΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΒΠ

 

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

 

ΜΑΡΚΟΥ ΞΑΝΘΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2020-2021

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ/Γ1

ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Α1

 ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Α2

ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Β1

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Β2

ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Γ2

ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

Δ1


ΚΕΣΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

Δ2

ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 Ε1

ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 Ε2

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

ΣΤ1

ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 ΔΑΣΚΑΛΟΣ

 ΣΤ2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ 

 ΣΤ3

ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ - ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ

ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Α1,Α2,Β1,Β2,

Δ1,Ε1, ΟΛ

ΣΑΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Γ1,Γ2, Δ2,Ε2, ΣΤ1,ΣΤ2,ΣΤ3

ΚΑΚΑΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α2, Γ1, Γ2, Δ2 

Ε1,Ε2, ΟΛ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α1,Β1,Β2, Δ1,

ΣΤ1,ΣΤ2,ΣΤ3, ΟΛ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Τ.Π.Ε.

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ - ΑΝΤΖΕΛΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ


Ε', ΣΤ' 

ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΣΤ' 

ΣΥΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΣΤ'

ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Γ1,Γ2,

ΣΤ1,ΣΤ2,ΣΤ3

ΜΥΤΙΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Α1,Α2,Β1,Β2,

Δ1,Δ2,Ε1,Ε2

ΚΕΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Α1,Α2, Β1,Β2, Γ1, Γ2, Δ1,Δ2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΟΛΓΑ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΜΕΛΟΣ ΕΔΕΑΥ

ΚΟΤΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ

ΜΕΛΟΣ ΕΔΕΑΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΣΧΟΛ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2019-2020

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ

 

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ/ΣΤ1

ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Α1

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Α2

ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Β1

 ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

Β2

ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

Γ1

ΚΕΣΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

Γ2

ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 Δ1

ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

 Δ2

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΔΑΣΚΑΛΑ

 Ε1

ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 ΔΑΣΚΑΛΟΣ

 Ε2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

 ΔΑΣΚΑΛΑ 

 Ε3

ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΣΤ2

ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ 1

 ΓΡΑΪΔΟΥ ΧΑΡΑ  ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ 2

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Α1,Α2,Γ1,Δ1,

ΣΤ1,ΣΤ2

ΣΑΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Β1,Β2,Γ2,Δ2,

Ε1,Ε2,Ε3 

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Τ.Π.Ε.

ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΠΑΤΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α1, Α2, Β1, Β2, 

Ε1,Ε2, ΣΤ1

ΣΙΣΚΟΥ ΟΛΓΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Γ1,Γ2, Δ1, Δ2, 

Ε3, ΣΤ2

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ - ΑΝΤΖΕΛΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

Ε', ΣΤ' 

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

Ε' 

ΣΥΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

Ε'

ΒΕΛΕΜΗ ΛΥΤΩ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Β1,Β2,Γ1,Γ2,

Ε1,Ε2,Ε3

ΒΕΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Α1,Α2,Δ1,Δ2,

ΣΤ1,ΣΤ2 

 ΚΩΝΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Α,Β,Γ,Δ τάξεις 

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΧΟΛ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ

 

ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΚΟΤΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2018-2019

 

Αϊβάζογλου Ευδόκιμος

 Δάσκαλος

 Διευθυντής

Παπαδοπούλου Τερψιχόρη

 Δασκάλα

Υποδιευθύντρια           A (E1)

Κεχαγιά Γεωργία

Δασκάλα

Υποδιευθύντρια

        Β (Ε2)

Μουλαϊδου Αννέτα

 Δασκάλα

 Α1

Αγγέλη Κωνσταντινιά

 Δασκάλα

 Α2

Παγώνη Αναστασία

 Δασκάλα

 Β1

Τζιώτζου Μαρία

 Δασκάλα

 Β2

Γαλάνη Μαρία

 Δασκάλα

 Γ1

Βασίλαρος Αθανάσιος

 Δάσκαλος

 Γ2

Καραμπέρη Ελένη

 Δασκάλα

 Δ1

Κεσανίδου Αθηνά

 Δασκάλα

 Δ2

Αλμαλιώτου Ελένη

 Δασκάλα

 Δ3

Μουλαράς Παναγιώτης

 Δάσκαλος

 ΣΤ1

Κουτσούρα Παρασκευή

 Δασκάλα

 ΣΤ2

Παναγιώτου Σοφία

 Δασκάλα

 ΣΤ3

Τριανταφύλλου Αικατερίνη

 Δασκάλα

 ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Βράκα Βασιλική

 Φυσικής Αγωγής

 

Μοσκοφίδης Λεωνίδας

 Φυσικής Αγωγής

 

Γιαννέλος Θωμάς

 ΤΠΕ

 

Αγιομαμίτου Στεργιανή

 Αγγλικών

 

Σίσκου Όλγα

 Αγγλικών

 

Αγραφιώτη Σύλβια Άντζελα

 Γερμανικών

 

Παπαναστασίου Δέσποινα

 Γερμανικών

 

Παπαδοπούλου Ειρήνη

 Θεατρική Αγωγή

 

Συμιτσή Ελένη

 Γαλλικών

 

Γιαλαμά Ιωάννα

Παράλληλη στήριξη

 

Γιακουμάκη Αργυρώ

 Τμήμα Ένταξης

 

Κούλικα Χρυσούλα

 Τμήμα Ένταξης

 

Παπαδοπούλου Δήμητρα

Σχολική Νοσηλεύτρια

 

Κουβουκλιώτου Χριστίνα

 Εικαστικών

 

Clousnitzer Angela

Μουσικής

 

Τζανετάκη Δροσούλα Μαρία

Μουσικής

 

Χατζοπούλου Κλεοπάτρα

Ψυχολόγος

 

Πρόσθετες πληροφορίες