Εγγραφές στο Ολοήμερο για το 2024-2025

sxoleio-300x124

Δόθηκαν σήμερα στους/στις μαθητές/τριες δηλώσεις ενδιαφέροντος για παρακολούθηση του Ολοήμερου προγράμματος την επόμενη σχολική χρονιά 2024-2025. Υπενθυμίζουμε την επιλογή αποχώρησης στις 17:30 καθώς το σχολείο μας είναι ενταγμένο στο αναβαθμισμένο πρόγραμμα Ολοήμερου σχολείου (εφόσον συμπληρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός των 10 μαθητων/τριών). Για τον έγκαιρο προγραμματισμό της σχολικής μονάδας παρακαλούμε να επιστραφούν όλες οι υπεύθυνες δηλώσεις (και οι αρνητικές με σημείωση του ονόματος μαθητή/τριας) το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 24/5.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Να σημειωθεί η τάξη που θα φοιτά ο/η μαθητής/τρια την επόμενη σχολική χρονιά καθώς και το πλαίσιο για όσους γονείς ενδιαφέρονται για την πρωινή ζώνη 7:00 – 8:00.

Σύμφωνα με τις νέες οδηγίες η αίτηση/δήλωση πρέπει να φέρει την υπογραφή και των δύο γονέων.