Νέο Δ.Σ.Συλλόγου Γονέων

Σας ενημερώνουμε ότι στη συνεδρίαση 1 (πράξη - 1) της 27/12/2018 του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων, έλαβε χώρα η συγκρότησή του σε σώμα όπως μας κοινοποιήθηκε, ως εξής:

Γεώργιος Γριτζάς

Πρόεδρος

6972-393211, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Χατζηνικολάου Μαρία

Αντιπρόεδρος

6981017646 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Χαλκιά Παναγιώτα

Γραμματέας

6979983424 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γκουγκουσίμου Μαρία

Ταμίας

6977414780 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κορπέτη Ιωάννα

Μέλος

6947436272 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τους ευχόμαστε καλή δύναμη και αισιοδοξούμε στη συνέχεια μιας καλής συνεργασίας προς όφελος των μαθητών της σχολικής μας μονάδας.