Ενημερωτική Συνάντηση γονέων από τον δήμο Θέρμης

Διαδικτυακή ενημερωτική συνάντηση για δράσεις αφιερωμένες στους γονείς για/και τους μαθητές/τριες του δήμου Θέρμης!

Δευτέρα, 19 Οκτώβριου και ώρα 18.00 θα πραγματοποιηθεί η ενημερωτική συνάντηση του προγράμματος «Συμβουλευτικός Σταθμός Υποστήριξης Μαθητών & Γονέων Δήμου Θέρμης» που υλοποιεί, σε συνέχεια των προηγούμενων ετών, η Αντιδημαρχία Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης, Πολιτισμού & Νέας Γενιάς Δήμου Θέρμης σε συνεργασία με την Ανώνυμη Αναπτυξιακή Εταιρία Ανατολικής Θεσσαλονίκης, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ Α.Ε.

Η συνάντηση θα επικεντρωθεί στις δράσεις και τις υπηρεσίες που παρέχονται, για το σχολικό έτος 2020-21, προς τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς μαθητών που φοιτούν σε όλες τις εκπαιδευτικές βαθμίδες των σχολείων του δήμου Θέρμης.

Λαμβάνοντας υπόψη την κατάσταση που διαμορφώνεται μετά την εμφάνιση πρόσθετων κρουσμάτων του νέου κορωνοϊού COVID-19, η ενημέρωση θα γίνει διαδικτυακά μέσω της ψηφιακής πλατφόρμας ZOOMmeetingsστο λινκ :

Meeting ID: 893 2316 4706 & Passcode: 323341