Επιμορφωτική συνάντηση

IMG 20201008 140220 Τεχνικές αναπνοών, δυσχερείς συνθήκες ομιλίας, μείωση έντασης, έλεγχος ρυθμού και όγκου αναπνοής...

Η διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου, ευχαριστούμε πολύ  την  κ. Τηλιγάδα Νικολέττα, μητέρα μαθητή μας, με εκπαίδευση στις υπηρεσίες αναπνευστικής αγωγής και ευρυθμίας, για την υπεύθυνη, επιστημονική, βιωματική και άκρως διαφωτιστική ενημέρωση που έκανε στους εκπαιδευτικούς του σχολείου σήμερα, στον χώρο του σχολείου, μετά τη λήξη των μαθημάτων. Υπό τις ιδιαίτερες συνθήκες κάτω από τις οποίες καλείται ο εκπαιδευτικός να επικοινωνήσει το μάθημά του καθημερινά, η επιστημονική και εμπειρική γνώση της κ. Τηλιγάδα είχε πολλά να προσφέρει σε αυτό το έργο. Ευχαριστούμε για την προσφορά της, τον χρόνο που διέθεσε και την άμεση ανταπόκρισή της στο κάλεσμα αυτό. Προσμένουμε και σε επόμενη από μέρους της υποστηρικτική δράση.